Alarm sistemleri acil durumlar için sizlere yardım sağlayan elektronik sistemlerdir. Alarm sistemleri panelleri üzerinde her kullanıcıya ait şifre belirleme imkanı vardır. Ana panelden hangi kullanıcı hangi şifre ile giriş yaptıysa anında görülür. Alarm güvenlik sistemleri resmi ve özel kurumlarda kullanılan sistemlerdir. Üst koruma önlemleri ile herkes tarafından tercih edilir. Işıklandırma paneli ile ışıklı siren çalar. Hem görsel hem duyusal uyaran verir. Alarm sesi çok güçlüdür ve tekrar şifre girilene kadar susmaz. Siren çalarken emniyet güçleri aranır.

Arnavutköy Alarm Kurma

Alarm sistemleri alarm kurma üzerine inşa edilmiştir. Şifre panelinden şifre girildiği anda sistem aktif hale geçer. Şifrenin tekrar girilmesi ile sistem pasif hale geçer. Şifre girildikten en fazla 10 saniye sonra ortamdan çıkılması gerekir, aksi halde alarm çalmaya başlar. Arnavutköy Paradox Alarm firmamız en üst düzey koruma sağlayan Paradox firması ürünlerinin satışını yapar. Alarm sistemi ve güvenlik kameraları entegre olarak kurulabilir. Alarm kurarken daha konforlu olsun isterseniz uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz.

iSTANBUL’un en büyük arazi ve yüzölçümüne sahip olan ilçesinde Paradox Alarm Sisteminin yetkili Servisi ve bayisiyiz tüm mahalle ve sokaklarında alarm sistemi kurulumu montajı servisi bakımı yıllık bakımları hizmeti sunmaktan kıvanç duymaktayız alarm sisteminin en iyi Güvenlik firması olan Paradox alarm ve kamera sistemlerinde çin malı ürün bulunmaz verdiği hizmet sayesinde yaklaşık otuz yıldır ayakta durmaktadır.

Alarm Gözlem Merkezi

Alarm gözlem merkezi alarm sinyallerinin büyük bir alanda alındığı merkezlerdir. Bu merkezler sayesinde iş yerinin kaç gibi açıldığı ve kaç gibi kapandığı bilgilerini alırsınız. Ayrıca izniniz olmadan kimlerin açıp kapattığınıdan haberiniz olur. Arnavutköy Paradox Alarm firmamız gözlem merkezi ile direk bağlantı sağlayabilir özelliktedir. Alarm merkezine gelen tüm alarmlar kayıt altına alınır. İstediğiniz zaman rapor şeklinde alabilirsiniz.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemleri tüm alarm sistemleri ile aynı panel üzerinde kurulabilir. İçerdiği yazılım türü diğer yazılımlar ile uyum sağlar. Yangın alarm sisteminde sürekli her gün şifre girmeye gerek yoktur. Kurulurken girilen şifre işe her gün kurulu hale gelir. Alarm verdikten sonra tekrar kurulum gerekir. Arnavutköy Paradox Alarm firmamız ihtiyaç çerçevesinde kaliteli ürünler ile hizmet verir. Kurulum yapılırken teknik destek almak önemlidir. Firmamız teknik desteği ücretsiz olarak müşterilerine sunar. Günün her saati arayabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Rapor almak istediğiniz zaman panel üzerinde bulunan ayarlardan veya alarm gözlem merkezinden rapor alabilirsiniz.