Günümüzde yaşanan en büyük kaoslar genellikle güvenlik kaynaklı oluyor. Toplumda pek çok insan çeşitli güvenlik önlemleri alarak ailesini ve iş yerlerini korumaya çalışıyor. Ancak etkili ve teknolojik bir yöntem olmadığı zaman hırsızlar için pek de caydırıcı olmuyor. Bu nedenle firmamız tarafından satışa sunulan Paradox marka alarm sistemlerini alarak ev ya da iş yerlerinizde hem can hem de mal güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Firmamız güvenlik sektöründeki 15 yıllık deneyimi ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Firmamızdan aldığınız Paradox marka hırsız ya da yangın alarmlarının montajı için bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. Firmamızın iletişim numaralarına ulaşmak ya da ürünlerimizi incelemek için paradoxalarms.com adresini ziyaret etmelisiniz.

Ataşehir Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemleri birçok kuruluşta montajı yasalarla zorunlu olan sistemlerdir. Özellikle itfaiye gibi yangın anında her türlü desteği sağlayan kuruluşlarda yönetmelikler nettir ve tüm işlemler bu doğrultuda yapılır. Firmamızda satılan yangın alarm sistemleri son teknoloji yazılımlarla desteklenmekte olup dumana ve ısıya karşı duyarlı sensörler aracılığı ile alarm merkezimize sinyaller gönderir. Merkezimiz tarafından alınan sinyaller doğrultusunda alarmın geldiği mekana en hızlı şekilde itfaiye gönderilir. Ataşehir Paradox Alarm firmamız müşteri memnuniyetine önem veren profesyonel bir kuruluştur.

Modern yazılımlar

Alarm sistemleri ilk çıktığı zamanlarda bu kadar teknoloji ve modern aparatlardan oluşmuyordu. Hatta bu kadar hassas bir sistem de değildi. Şöyle ki yıllar öncesinde kullanılan sistemler yazılımlarla çalışmıyordu ve sadece kapıların açılması gibi durumlarda alarm veriyordu. Ancak her geçen gün daha da gelişen teknoloji ile alarm sistemlerinin hem kurulumu kolaylaşmış hem de yazılımlar sayesinde daha hassas olarak çok küçük hareketleri bile algılar hale gelmişlerdir. Ataşehir Paradox Alarm sistemlerinin satışını yapan firmamız da satılan ürünlerin montaj ve kurulumuna ait görseller bulunuyor. Böylece ürün kurulumu daha da kolaylaşıyor. İsterseniz firmamızı arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Alarm Sistemi Fiyatları

Ataşehir Paradox Alarm sistemi satan firmamız uygun fiyat politikası ile çalışır. Firmamızdan ürün almak isteyen müşterilerimiz online sitemize giriş yaparak ürünlerimizi inceleyebilir. Satılan her ürün garanti belgesi ile birlikte gönderilir.