Bağcılar paradox alarm sistemleri profosyonel

Tehlike anında tehlikeli durumu farklı işleyiş sistemi olan detektörler sayesinde algılayarak bağlı bulunduğu merkeze ve ihbar paneline ileten sistemlere alarm sistemleri denir. Firmamız güvenilir alarm sistem ürünlerini satar ve kurulumunu yapar. Sitemizde farklı güvenlik ihtiyacına yönelik ürünler vardır. Bağcılar Paradox Alarm firmamız müşterilerinin can ve mal güvenliğini önemseyen ve bu doğrultuda hizmet veren bir firmadır.

Adresli Alarm Panelleri

Adresli alarm panellerinde panel yazılımı içine adres yüklemesi yapılır. En fazla beş tane cep numarası kayıt edebilir. Acil durumlarda aranacak numaralar belirtilir. Alarm sistemleri yazılımı modern yazılımlardır. Panel üzerinde siren ve yardımcı telefon çıkışı mevcuttur. Yedek kayıt hafızasına sahip olan alarm panelleri uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Yedek güç kaynağı mevcuttur. Bağcılar Paradox Alarm firmamız en modern ve teknolojik cihazların satışını yapar. Böylece müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilen güncel yazılımlı alarm sistemlerinin satışı yapılmış olur.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemleri özellikle büyük iş yerlerinde ve evlerde bulunması gereken sistemlerdir. Üzerinde bulunan ısı ve duman algılayan detektörler sayesinde algılanan yangın durumunda acil numaralar aranarak gerekli olan yardımlar çağrılır. Firmamızın satışını yaptığı alarm sitemleri yazılımları güncellenebilir. Yangın alarm sistemleri uzaktan kumanda edilebilen veya manuel kullanım için uygun geliştirilmiştir. Uzaktan kumanda edilebilen modeller telefon ile kontrol edilebilir. Kablo bağlantısına ihtiyaç olmaz ve kolay kurulum sağlar. Bağcılar Paradox Alarm firmamız müşteri odaklı hizmet veren köklü bir kuruluştur. Ürün aldıktan sonra gereken teknik destek firmamız tarafından müşterilerimize sağlanır.

Alarm sistemi fiyatları

Günümüzde güvenlik en büyük sorunlardan biridir. Bu sorunların önüne geçebilmek adına birçok marka güvenlik tedbirleri için farklı ürünler piyasaya sunmuştur. Firmamızın sattığı tüm ürünlerin montaj ve kurulumu oldukça kolaydır. Sipariş edilen ürünler anlaşmalı kargo ile adres teslim olarak gönderilir. Her ürünün fiyatı farklıdır. Pek çok donanımı ve güncel yazılımları barındıran alarm sistemlerini piyasadan daha uygun fiyata alabilir ve kurulumu için bizden destek talep edebilirsiniz. Ürünleri incelemek ve fiyat bilgisi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.