Bahçelievler Paradox Alarm Sistemleri Güvenlik

İstanbul’da ev, iş yeri ve ofis gibi yerlerin güvenliğinin sağlanması can ve mal güvenliği için oldukça önemlidir. Bu anlamda Bahçelievler Paradox Alarm sistemleri can ve mal güvenliğini üst düzeylerde koruyarak tam bir güvenlik sağlar. Firmamız tarafından sağlanan ve güvenlik sistemleri konusunda oldukça etkili olan Paradox alarm sistemleri, Kanada menşeili olup siz nerede olursanız olun her an mekanlarınızı güvenle korumaktadır.

Alarm İzleme Merkezi ve Sistemin İşleyişi

Sunduğumuz alarm sistemlerimiz iş yerlerinizi, evlerinizi, ofislerinizi günün her saatinde korunabilir kılmaktadır. Nitekim bu alarm sistemleri sayesinde alarm sisteminin kurulduğu nokta günün her saati kayıt altına alınmaktadır. Böylece sizlerin ve sevdiklerinizin mal ve can güvenliğini emniyet altında olmaktadır. Sağlamış olduğumuz güvenlik ve Bahçelievler Paradox Alarm sistemleri İç İşleri Bakanlığı ile ortak çalışmaktadır. Nitekim sistemlerimiz herhangi bir hırsızlık gibi olumsuz durum ile karşılaştığında İç İşleri Bakanlığına bağlı olan Emniyet Genel Müdürlüğüne bilgi aktarmaktadır. Alarm sistemlerinden gelen sinyalleri değerlendiren emniyet genel müdürlüğü ekiplerini olay yerine göndermektedir. Aynı zamanda kamera kaydı alınan olay polisler tarafından değerlendirerek mal ve mülke zarar vermeye teşebbüste bulunan kişi kısa bir süre yakalanmakta yada hiç bir zarar veremeden emniyet güçleri tarafından etkisiz hale getirilmektedir.

Profesyonel Ekipman

Firmamız tarafından sunduğumuz Bahçelievler Paradox Alarm sistemleri Türkiye’de en çok kullanılan güvenlik tedbirlerinden biri durumundadır. Sunduğumuz hizmet ile bir süre değil 365 gün boyunca mekanlarınız emniyet altında tutulmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için uzman ekibimiz görevlidir. Alanında uzman ve bu konu hakkında eğitim almış kişiler tarafından montaj ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda firma tarafından alarm sistemlerimizin bakımları sizler için takip ediyor ve gerekli bakımlarını da zamanında gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda sizleri yormuyor emniyette kalmanız için var gücümüzle çabalıyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Firma olarak İstanbul’un pek çok bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Bölgelerimize sunduğumuz hizmetler arasında Paradox alarm bir pırlı sistem, Paradox alarm iki pırlı sistem, Paradox alarm üç pırlı sistem ve Paradox alarm dört pırlı sistem yer almaktadır. Ayrıca firmamız müşterilerimizin aklına takılan bütün soruları anında yanıtlıyor.