Başakşehir Paradox Alarm Sistemleri

Güvenli bir evde yaşamak herkesin en büyük isteklerinden biridir. Evlerine taktırdıkları alarm sistemleri ile kendilerine güvenli bir ortam oluşturmak isteyenlerin ilk olarak tercih ettiği firmamız güvenlik sistemleri konusunda liderdir.

Hızlı Çözüm Bulmak Bizim İşimiz

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda onlar için en uygun olan güvenlik ve alarm sistemini en hızlı şekilde hizmetlerine sunmak için son derece profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Siz sadece bizi arayarak ihtiyacınız olan alarm sistemini söylüyorsunuz, gerisini biz sizin için sizin yerinize hallediyoruz. İstanbul’un yükselen yıldızı olan Başakşehir Paradox Alarm ile güvenli bir yerleşim yeri olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Uzman ekiplerimiz tarafından yaşam alanlarınızda tespit edilen tehlikeli bölgeler için gerekli olan sistemin hangisi olduğuna karar veriyoruz ve montajını yaptıktan sonra müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Kurulum aşamasından sonra gerekli testleri de yaparak sistemin sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin oluyoruz.

İzleme Merkezi İle Bütün Alan Kontrolünüz Altında

Evinize ve iş yerinize kurduracağınız alarm sisteminin kontrol edilebilir olması çok önemlidir. İstediğiniz her an 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz zaman aralığındaki görüntüleri izleme imkanıile Başakşehir Paradox Alarmolarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. İzleme merkezinde kayıt altına alınan görüntülere istediğiniz an ulaşabilme rahatlığı size kendinizi daha iyi hissettirecektir. Siz evinizde veya iş yerinizde olmadığınız zamanlarda bile genel merkezimizde sürekli olarak takipteyiz. İç işleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünden aldığımız Valilik onayı ile izleme merkezimiz tarafından her hangi bir şüpheli durum tespit edildiğinde anında polis ekiplerine ve ambulansa haber veriyoruz.

Müşterilerimizin Memnuniyeti Bizim İçin Önemli

Bize yaşam alanlarını teslim eden müşterilerimiz aynı zamanda bize hayatlarını da teslim etmiş oluyorlar. Bunun bilinci ile gerekli olan bütün tedbirleri almak bizim için en önemli şeydir. Kör nokta kalmayacak şekilde bütün alanın kontrol edilebilir bir şekilde olmasını sağlamak için son derece titiz bir çalışma yapıyoruz.Başakşehir Paradox Alarm ile son derece güvenli bir yaşam alanı haline geliyor. Sevdiklerinizin ve ailenizin güvende olduğunu bilmek size de kendinizi güvende hissettireceği için can güvenliği konusunda bizlere gözü kapalı güvenebilirsiniz.