Çatalca Paradox Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri son yıllarda insanlar tarafından sıkça rağbet gören güvenlik tedbirlerinin başında gelir. Firmamız en son yazılımları içeren modern alarm sistemlerinin satış ve montajını yapar. Piyasada alının pek çok alarm sistemi kurulum sonrasında çeşitli arızalar açar ve muhatap bulunmaz. Ancak Çatalca Paradox Alarm sistemi satışı yapan firmamız ürün montajından sonrada teknik destek ekibimizle müşterilerimizin sorunlarına çözüm arar. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için paradoxalarms.com sitesini ziyaret ediniz. Firmamız 2003 yılından bu yana dünyada en çok tercih edilen alarm sistemlerinin başında gelen Canada menşeili Paradox Alarm sistemlerinin satış ve kurulumunu yapar.

Hırsız Alarm sistemi nasıl çalışır?

Güvenlik sorunu son yıllarda yaşanan en büyük sorunlardan biridir. Birçok firma insanların can ve mal güvenliğini sağlamak adına kamera sistemlerinin ve alarm sistemlerinin satışını yapar. Çatalca Paradox Alarm firmamız gerek yangın anında gerekse hırsızlık ve soygun anında 24 saat yanınızda olan alarm sistemleri ile sizlerin güvenliğini sağlar. Ev ya da iş yerinize montajını yaptırdığınız hırsız alarm sistemi evinizde yada iş yerinizde cam kırılması, kapı zorlaması yada normal dışı gelişen hareketleri algılayan özel sensörler aracılığı ile alarm merkezimize sinyal gönderir. Alarm merkezimiz sinyali alır almaz ilgili kurumları arayarak polis yönlendirir ve sizi arayarak bilgilendirir.

Hırsızlar alarm sistemlerini devre dışı bırakabilir mi?

Hırsızlar güvenlik tedbirlerinin üst seviyede olduğu mekanlarda alarm sistemlerini devre dışı bırakmak için farklı çözümler üretirler. Bunlar arasında kablolu alarm sistemlerinin kablosunun kesilmesi yada kablosuz alarm sistemlerinde sensörün algılamasını önlemek için sprey yada folyo kullanımı en bilinen tekniklerdir. Ancak firmamızda en son teknolojiyi barındıran alarm sistemleri satışı yapıldığı için bu gibi durumlar alarm sisteminin kesinlikle devre dışı bırakmaz. Çünkü alarm panelinin içerisinde bulunan güç kaynağı sayesinde sistem çalışır ve alarm merkezine bu durum düşer. Acil olarak polis yönlendirilir. Çatalca Paradox Alarmsistemi satışı yapan firmamızı arayarak ürün bilgisi alabilirsiniz.

Alarm sistemi fiyatları

Alarm sistemlerinin kurulumu her ne kadar farklı olsa da işleyiş mekanizması aynı olur. Firmamız da piyasanın en uygun ve kaliteli alarm sistemlerinin satışı yapılıyor. Firmamız arayarak ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.