Hırsızlar alarm sistemlerinde ki açığı bularak hareket ederler. Kablolu sistemler için kablo kesilirken kablosuz alarm sistemleri için sprey ya da folyo kullanırlar. Esenler paradox alarm firmamız her üründe kaliteye ve teknolojiye önem verir. Alarm sistemi sabote edildiği zaman sistem bu durumu algılar ve alarm verir. İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri uygun fiyatlar ile firmamızda bulabilirsiniz.

Hırsız Alarm Sistemlerinde Duyarlı Sensörler

Hırsız alarm sistemleri çok farklıdır. Hırsız alarm sistemi alınacaksa evcil hayvan ayrımı yapan sistemler tercih edilmelidir. Bu sayede ev içinde evcil hayvan varsa sürekli yanlış alarm vermesi önlenir. Alarm paneli kablolu ve kablosuz kullanım alanı için yeterli düzeydedir. Alarmın alanı genişletilip düşürülebilir. Pasif dalga ve mikro dalga teknolojisi bir arada kullanılır. Bu iki teknoloji bir arada kullanıldığı zaman yanlış alarm verme olasılığı çok düşer. Aldığım hırsız alarm sistemi beni güvenle korusun derseniz firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Firmamız alarm sistemleri için sizlere garantili ürün satışı yapar.

Yangın Sensörleri

Yangın alarm sistemlerinde bulunan sensörler çok duyarlı ve hassas sensörlerdir. Bazı kurum ve iş yerlerinde yangın alarm sistemleri zorunludur. İtfaiye gibi yerlerde yangın yönetmenliğine uygun olarak kurulum yapılmalıdır. Esenler Paradox Alarm firmamız yangın alarm sistemi kurulumu yaparken belirlenen şartlar doğrultusunda kurulum yapar. Ürün çeşitliliği çok fazla olduğu için ihtiyacınıza en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Kurulum için firmamızın teknik destek bölümünden yardım alabilirsiniz.

Modern Yazılımlar

Alarm sistemleri içinde bazı yazılımlar barındıran sistemlerdir. Yıllar öncesinde kullanılan sistemlerde yazılım yoktu. Sadece kapı açılması ve zorlama ile alarm verirdi. Artık teknoloji geliştikçe alarm sistemleri de gelişmiş ve daha kolay kullanılır hale gelmiştir. Daha teknolojik fakat daha uygun fiyatlar için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Esenler Paradox Alarm firmamız müşterilerinin can ve mal güvenliğini önemseyen bir firmadır. Firma olarak teknolojiyi ve güvenliği aynı panelde sizlere sunmayı hedefliyoruz. Alınan her ürün için detaylı anlatım ve videolu görseller ile tanıtım yapılmaktadır. Elektrik kesintileri için güç kaynağı ile gereken tüm tedbirler alınmıştır.