Esenyurt Paradox Alarm Sistemleri

Eski teknoloji alarm sistemleri sadece hırsızları caydırıcı amaçlı olarak üretiliyordu. Üretilen alarm sistemlerinde çok büyük güvenlik açıkları bulunurdu. Hırsızlar elini kolunu sallayarak girer ve soygunu yaparlardı. Artık günümüz teknolojisi ile tüm güvenlik açıkları yok edilmiş ve çok daha güvenli sistemler üretilmeye başlamıştır. Esenyurt Paradox Alarm firmamız kaliteden ödün vermeyen Paradox firmasının ürünlerini satar ve teknik destek sağlar.

Telefon İhbar Özelliği

Telefon ihbar özelliği son teknoloji ile üretilmiş her üründe bulunan bir özelliktir. Alarm sistemlerinde amaç sadece alarm vererek uyarmak değil ilk yardım çağırarak durumdan haberdar etmektir. Alarm sistemleri panelinde bulunan yere istenilen numaralar tanımlanabilir. Acil durumlarda kaç numara aranması gerekiyorsa hepsi otomatik olarak aranır. Firmamız evde değerli eşyalarınızı koruduğu gibi can güvenliğinizi de korur.

Hırsız Alarm Sistemi İşe Yarar Mı?

Hırsız alarm sistemleri artan güvenlik ihtiyacını karşılamak için doğmuş bir sektördür. Hırsız alarm sistemleri her uygulamaya kolaylıkla entegre olmalıdır. Esenyurt Paradox Alarm firmamız üst düzey seçenekler sunar. Sanıldığının aksine astronomik rakamlar ödenmez. Hırsız alarm sistemi kurulacak alan ve etkisini göstereceği bölge belirlenir. Mekanın fiziksel ve dış çevre özellikleri göz önüne alınarak kurulum yapılır. Firmamız her bölge için dış koşullara dayanıklı alarm sistemleri satışını yapar. Hırsız alarm sitemleri ile artık rahat bir uyku çekebilirsiniz. Alarm sistemleri hırsızların korkulu rüyası olmuştur.

Kablosuz Alarm Sistemleri

Teknoloji geliştikçe Hırsız alarm sistemleri de gelişmiştir. Kablosuz sistemler ile evinizde İş yerinizde rahat kurulum imkanı sunulur. Kablosuz özellik internet üzerinden takip ve izleme imkanı tanır. Kablosuz alarm sistemlerinde hırsızlar kesecek kablo bulamaz. Folyo ile sistemi bloke etmeye çalışsalar bile sistem bu durumu anında algılar ve siren çalar. Güvenlik önlemleri mutlaka kameralar ile entegre edilmelidir. Bu sayede koruma en üst düzeye çıkarılır. Esenyurt Güvenlik firmamız güvenlik sistemleri için en doğru adrestir. Müşteri ihtiyacı ve güvenliği her şeyden önce gelir. Ürünlerimiz için bilgi almak ve ürün sipariş etmek için sitemizi ziyaret edin. Aklınızda bulunan soruları müşteri danışmanına yönelterek bilgi alabilirsiniz.