Hırsızlar alarm sistemlerinin dış mekandaki uzantılarını keserek alarm sistemlerinin çalışmasını engellemek isterler. Kablolu sistemler için kablo kesilirken kablosuz alarm sistemleri için sprey ya da folyo kullanırlar. Eyüp Paradox Alarmfirmamızda satışta olan tüm alarm sistemleri en son teknolojik yazılımların kullanıldığı cihazlar olup, hırsızlar tarafından sistem sabote edilse dahi alarm sisteminde ki sirenin içindeki güç kaynağı alarm sisteminin sorunsuz olarak çalışmasını sağlar. Hatta alarm izleme merkezimize sisteme dışarıdan müdahale olduğuna dair sinyal gelir ve merkezimiz tarafından mekana ivedilikle polis yönlendirilir. Firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Hırsız Alarm Sistemlerinde Duyarlı Sensörler

Hırsız alarm sistemi alınacaksa evcil hayvanlara karşı duyarlı olan sistemler tercih edilmelidir. Bu sayede ev içinde evcil hayvan varsa sürekli yanlış alarm vermesi önlenir. Hırsız alarm sistemleri kablolu ve kablosuz alarm sistemleri olarak ayrılır. Alarm paneli kablolu ve kablosuz kullanım alanı için yeterli düzeydedir. Alarm sistemlerinde hareket algılayan, cam ve kapı kırılmalarını algılayan bir takım yazılımlar vardır. Firmamız alarm sistemleri için sizlere garantili ürün satışı yapar.

Yangın Sensörleri

Yangın alarm sistemlerinde bulunan sensörler çok duyarlı ve hassas sensörlerdir. Kamu kurumlarında ve büyük işletmelerde yangın alarm sistemleri zorunludur. İtfaiye gibi yerlerde yangın yönetmenliğine uygun olarak kurulum yapılmalıdır. Eyüp Paradox Alarm firmamız yangın yönetmeliğine uygun olarak yangın alarm sistemlerinin kurulumunu sağlar. Alarm sistemlerinin montajı için firmamızı arayarak yetkili personellerden yardım alabilirsiniz.

Modern yazılımlar

Modern alarm sistemleri içine entegre edilen yazılımlar aracılığı ile sinyal verir. Teknoloji gelişmeler alarm sistemlerinde daha kolay kurulum ve kullanım imkanı sağlamıştır. Hem son teknoloji yazılımları olan hem de fiyatı uygun olan alarm sistemleri için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Eyüp Paradox Alarm firmamızın satışını yaptığı alarm sistemleri müşterilerinin can ve mal güvenliğini sağlamak için 7/24 saat ve 365 gün kesintisiz çalışır. Firma olarak teknolojiyi ve güvenliği aynı anda sizlere sunuyoruz. Elektrik kesintilerinde alarm sistemlerinin içerisine monte edilmiş olan jeneratörler sayesinde 8 ile 13 saate kadar koruma sağlanır.