Olası tehlike anlarında tehlikeli durumu detektörler sayesinde algılayıp bağlı bulunduğu merkeze ve ihbar paneline ileten sistemlere alarm sistemleri denir. Firmamız alarm sistemleri ürünlerini satar ve kurulumunu yapar. Sitemizde her ihtiyaca uygun ürün vardır. Fatih Paradox Alarm firmamız müşterilerinin can ve mal güvenliğini önemseyen ve bu doğrultuda hizmet veren bir firmadır.

Adresli Alarm Panelleri

Adresli alarm panellerinde panel yazılımı içine adres yüklemesi yapılır. En fazla beş tane cep numarası kayıt edebilir. Acil durumlarda aranacak numaralar belirtilir. Alarm sistemleri yazılımı modern yazılımlardır. Panel üzerinde siren ve yardımcı telefon çıkışı mevcuttur. Kayıt yapan yedek hafızası vardır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Otomatik olarak yaz saati uygulamasını barındırır. Yedek güç kaynağı mevcuttur.Fatih Paradox Alarm firmamız en modern ve teknolojik cihazların satışını yapar. Teknolojik cihazlar ihtiyaçlara en çok cevap veren ve güncel yazılım içeren cihazlardır.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemleri özellikle büyük iş yerlerinde ve evlerde bulunması gereken sistemlerdir. Üzerinde bulunan ısı ve duman algılayan detektör ile ana panele iletim sağlar. Yangın algılandığı anda acil numaralar aranır ve gerekli yardım çağrılır. Firmamızın satışını yaptığı alarm sitemleri yazılımları güncellenebilir. Yangın alarm sistemleri uzaktan kumanda paneli ve manuel kullanım için uygun geliştirilmiştir. Uzaktan telefon ile kontrol edilebilir. Kablo bağlantısına gerek yoktur ve kolay kurulur. Fatih Paradox Alarm firmamız müşteri konforu ve güvenliği doğrultusunda hizmet sunan bir firmadır. Ürün aldıktan sonra gereken teknik destek firmamız tarafından müşterilerine sağlanır.

Alarm Sistemi Fiyatları

Günümüzde güvenlik en büyük sorunlardan biridir. Güvenlik açığı birçok firmayı önlem almaya yönlendirmiştir. Firmamız güvenliğinizi en üst düzeyde sağlayacak şekilde ürünler pazarlar. Firmamızın sattığı her ürünün kurulumu kolaydır. Sipariş edilen ürünler anlaşmalı kargo ile adres teslim olarak gönderilir. Her ürünün fiyatı farklıdır. Çok daha donanımlı ve güncel yazılım barındıran ürünleri piyasadan çok daha uygun fiyata alabilir ve kurulumu için bizden destek talep edebilirsiniz. Ürünleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyat önerisi ve profesyonel hizmet için firmamızı tercih edin.