Teknoloji geliştikçe insanların güvenliğe olan ihtiyaçları artmaktadır. Bu artan ihtiyacı karşılamak için Paradox Alarm olarak sizlere kaliteli ve hızlı hizmet vermekteyiz. İstanbul’da Güngören Paradox Alarm olarak güvenliği sağlamak bizim en büyük görevimiz olarak misyon haline gelmiştir.

Paradox Alarm Nedir, Nasıl Çalışır?

Paradox Alarm aynı sektördeki rakiplerine kıyasla en iyi alarm sistemlerine sahiptir. Paradox Alarm evinizde, işyerinizde veya ofisinizde size tam kontrol vermektedir. Paradox Alarm sistemleri sahip olduğu uzaktan kontrol özelliği ile sisteminize dilediğiniz yerden erişme özgürlüğünü size vermektedir. Can ve mal güvenliğinizi garantiye almak istiyorsanız tercihinizi Paradox Alarm’ dan yana kullanmalısınız. Kişisel bilgisayarınıza kuracağımız kontrol programı ile bilgisayarınız ev veya iş yeriniz üzerinde adeta kumanda görevi görecektir.

Siz Paradox Alarm’dan ne isterseniz biz onu size fazlasıyla sağlıyoruz. Paradox Alarm sizlere ev, işyeri veya ofis güvenliğinden fazlasını sunmaktadır. Yangın, duman detektörü, su baskını vb. birçok ürünümüzle sizin güvenliğinizi en küçük ayrıntısına kadar düşünmekteyiz. Güngören Paradox Alarm kullanıcıları gece kafalarını yastığa çok rahat koyuyor. Çünkü değer verdikleri her şey Paradox Alarm ile korunuyor.

Paradox Alarm Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Paradox Alarm sistemleri ödediğiniz ücretin hakkını verebilmek için birbirinden güzel ve kapsamlı özelliklerle donatılmıştır. Güngören Paradox Alarm ürünleri değerli kullanıcıları için özel üretilmiştir. Paradox Alarm, ev güvenliği konusunda özel olarak MG5050 modelini üretmiştir. Bu model tamamen kablosuz özelliğe sahiptir. Kablosuz tuş takımı, SMS ile kontrol vb. birçok kullanışlı özellik ile sizlere sunulmaktadır. Güvenlik konusunda kendini kanıtlamış olan Paradox alarm, hayatınızı kolaylaştıracak birçok sistemi size sunmaktadır.

Panik İhbar Butonları, Hareket Sensörleri, Dedektörler vb. birçok kullanışlı ürünü değerli kullanıcılarına takdim ediyor. ParadoxAlarm’ın üretmiş olduğu ParadoxDigiplex EVO ve MG5050 modeli firmamızın piyasada tanınmasını sağlayan ürünlerdir. Bütün ürünlerimizle sizlerin güvenliğini sağlamak adına birinci sınıf bir hizmet sunmaktayız. Paradox Alarm ürünlerinin birçoğu yükseltilebilir şekilde tasarlanmıştır. Dolayısıyla sizin işiniz büyüdükçe biz Paradox Alarm olarak güvenliğinizi de büyütüyoruz. Güvenliğinizin temini için kullanıcıların tercihi Paradox Alarm sistemlerinden yana olmuştur.