Güvenlik riski dünyanın her yerinde ortak bir kaygıdır. Kağıthane Paradox Alarm sistemleri hizmetleri veren bir firma olarak, alarm sistemlerinin, ev ve iş yerleri için olası her türlü tehlikelere, hırsızlık, yangın gibi olumsuzluklara karşı çevreyi ses ve ışıklı uyarıcı özelliği ile uyaran elektronik güvenlik sistemi olduğunu anlatıyoruz. Özellikle hırsızlık olaylarına karşı yüksek sesli uyarı sistemi sayesinde büyük koruyucu görevi yapmaktadır. Paradox Alarm sistemlerini geliştirerek koruyucu etkilerinin daha fazla olmasını sağlamıştır. Sistem kurulumu yaptığınız tüm yerlerde kullanıcılara uzaktan erişim ve kontrol yetkisi veriyoruz.

Alarm Sistemine İhtiyacın Artması

Kağıthane Paradox Alarm sistem kurulum işlerimizde yeni nesil ürünleri kullanıyoruz. Alarm sistemlerinin etkinliği arttıkça kullanma ihtiyacı ve talebi de artmaktadır. Elektronik sistemler sayesinden alarm sistemlerinin kullanımı günümüzde artmaya başlamıştır. Bunun nedenleri arasında, nüfusun hızlı artışı, yaşanılan çevrede hırsızlık olayının artması, evlerde ısınma ve diğer ihtiyaçlar için doğalgaz kullanımının artması, gelir durumuna göre evlerde değerli eşyaların saklanması gibi nedenler alarm sisteminin kurulmasını ihtiyaç durumuna getirmiştir. Bizlerden talep edilen alarm sistemleri, hırsızlık alarmı, yangın ve gaz kaçağı alarm sistemleri olmaktadır.

Alarm İzleme

Kagıthane Paradox Alarmsistemi kurulumlarımızda tüm sistemleri takip edilebilme sistemine uyumlu olarak yapıyoruz. Eviniz ya da iş yerinize kurulumunu yaptırdığınız alarm sisteminin alarm merkezi tarafından takip edildiğini bilmek size huzur verecektir. Bu merkezde 7/24 tüm alarm sistemleri anlık olarak takip edilmekte ve bir olumsuzluk yaşandığında gecikme olmaksızın ilgili birimlere bilgi verilerek müdahale edilmesi sağlanıyor. Firmamız alarm sistemi kurulumu yaptığı tüm bölgelerde hırsızlık olaylarını önlemiş ve çevrenin huzurlu olmasını sağlıyoruz.

Sorunların Çözümü

Güvenlik sistemleri kurulumu yapıldıktan sonra çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak alarm sistemlerinde arızalar oluşabilir. Bu durumlarda servislerimiz anında müdahale ederek oluşan sorunlar için çözümler üretmektedir. Paradox Alarm sistemlerini kullandığımız için kurulumunu yaptığımız sistemlerde arıza görülme ihtimali çok düşüktür. Enerji kesintileri, dış darbeler gibi çeşitli nedenlerle oluşabilecek tüm olasılıklar düşünülerek montaj yerlerini özel belirliyoruz ve her güvenlik sistemi için özel enerji besleme sistemleri kullanarak sistemin kesintisiz çalışmasını sağlıyoruz.