İstanbul’un tüm noktalarına hizmet verebilmek için farklı noktalarda servislerimiz bulunmaktadır. Küçükçekmece Paradox Alarm olarak tüm yakın çevreye hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi sizlere sahip olduğunuz yerlerin daha iyi korunabilmesi için veriyoruz. Evinize özel alarm sistemleri kurulumu yapıyor ve evde olmadığınız zaman hırsızlık olaylarına karşı korunmasını sağlıyoruz. Evde bulunduğunuz zamanda sizlerin can güvenliği için yangın alarmı ve gaz kaçağı alarm sistemi kurulumları yaparak sizlere güvenli yaşam alanları oluşturmaya çalışıyoruz.

İş Yeri Alarmı

İş yerlerinde çok kişi bir arada bulunabilmekte ve yapılan işin türüne göre ortamda oluşabilecek çeşitli gazlardan dolayı, gaz kaçağı ya da karbon monoksit insanlar tarafından zor algılanacak, zaman içerisinde zehirlenmelere neden olabilecektir. Bunu önlemek için Küçükçekmece Paradox Alarm sistemleri kurulumları yaparak, tüm olumsuzlukları tespit edebilecek alarm sistemlerini kuruyoruz. Hırsızlık ya da soygun olaylarına karşı panik alarm sistemi ya da hırsızlık alarm sistemi kurulumu yapıyor ve sizler bu sistemleri uzaktan erişim yaparak yönetebiliyorsunuz. İş yerine kapatırken hırsızlık alarm sistemini aktifleştirmeyi unuttuğunuzda, evinizden uzaktan erişim yaparak alarm sistemini aktifleştirebiliyor, işyerinizin güvenliğini sağlayabiliyorsunuz.

Hırsızlık Alarmı

Hırsızlık alarmı daha çok iş yerleri için talep edilmektedir. Küçükçekmece Paradox Alarmekiplerimiz, market, mağaza gibi insanların sık giriş çıkış yaptıkları yerlerde ürün hırsızlığına karşı giriş kapılarına ve iş yeri içerisinde çeşitli noktalara alarm sistemi kurulumlarını yapıyorlar. Hırsızlık olaylarına karşı en caydırıcı yöntem alarm sistemleridir. İzinsiz giriş yapıldığında ya da bir ürün izinsiz bulunduğu alandan dışarıya çıkarılmak istenildiğinde alarm sistemi devreye girerek çevreyi uyaracaktır.

Servislerimiz

Paradox Alarm ve diğer güvenlik sistemlerinin kurulumları ve kontrolleri teknik servislerimiz tarafından yapılmaktadır. Her insan bulunduğu yerin ya da sahip olduğu yerin güvenli olmasını ve her türlü olumsuz etkenlere karşı korunmasını ister. Servislerimiz sizlere hayal ettiğiniz en iyi güvenlik sistemini önerecek ve sistemin kurulumunu kısa sürede gerçekleştirecektir. Güvenlik ihtiyaçlarınız biz bizlere ulaşmanız, neler istediğinizi bildirmeniz yeterlidir. Alarm sistemi kurulumu yapılacak olan yere göre projelendirme yapıyor ve en iyi ürünleri kullanarak en uygun şartlarda kurulumu gerçekleştiriyoruz.