Güvenlik hayatın her aşamasında en temel ihtiyaç olarak görülmüştür. Evlerinizin ya da iş yerlerinizin güvenli olabilmesi için Maltepe Paradox Alarm firması olarak hizmet veriyoruz. Kaliteli sistem kurulumu olarak yaptığımız tüm işlemlerde Paradox marka cihazları kullanıyoruz. Paradox sistemi Kanada ürünü olarak ülkemizde en çok kullanılan bir güvenlik sistemidir. Her türlü güvenlik sistemleri için bizlere 7/24 ulaşabilir ve hizmetleri alabilirsiniz. Güvenlik konusu olarak, hırsızlık, yangın, tıbbi, panik ve karbon monoksit izleme sistemlerini kuruyoruz.

Maltepe Paradox Alarm kurulum hizmetlerimizde ileri teknoloji ürünlerini tüm bina ve tesisler için kullanıyoruz. Üretici firma tarafından sürekli geliştirilen Paradox Alarm sistemleri kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Sistemin kalitesinden dolayı kurulumu yapıldığı her yerde güvenlik için doğru algılama yaparak, anında alarm izleme merkezine ve kullanıcısına bilgi aktarmaktadır. İzinsiz giriş yapma girişimlerinde devreye girerek hırsızlığı, duman algılaması yaparak yangın olayının önlenmesi için gerekli tedbirleri almanızı sağlıyor.

Mobil Kontrol

Paradox Alarm cihazları üreticisi firması tarafından yapılan ar-ge çalışmaları ile Paradoxuygulaması geliştirilmiştir. Maltepe Paradox Alarm kurulumlarımızda yeni nesil sistemi kullanarak, kullanıcının alarm sistemini mobil cihazı üzerinden kontrol etmesini sağlıyoruz. Kullanıcılar evde ya da iş yerinde olmadığı bir zamanda mobil cihazları ile güvenlik sistemlerine erişim yaparak uzaktan kontrolleri yapabilmekte, iş yerinden çıkarken aktif etmeyi unuttukları alarm sistemini aktif edebilmektedirler. Evler için yaptığımız kurulumlarda kullanıcılar uzaktan erişim yaparak görüntüleri kontrol edebilmekte ve sistemi düzenleyebilmektedirler.

En İyi Koruma

Firmamız tüm güvenlik sistemleri kurulumları yaparak sizlere daha güvenli bir yaşam ve çalışma alanı oluşturmaya çalışmaktadır. Kullanım yerlerine göre güvenlik kamera sistemleri, alarm sistemlerini kullanıyoruz. Kamera ve alarm sistemlerindeki tüm ürünlerimiz Paradox markasını taşımaktadır. Sistemlerimiz yılın her günü 24 saat Paradox Alarm izleme merkezi tarafından takip edilmektedir. Yangın, gaz kaçağı, hırsızlık gibi tüm güvenlik risklerine karşı en etkili korunma yöntemi alarm sistemleridir. Özellikle yangın ya da gaz kaçağı gibi durumlara insanların algılayamadığı kokular cihaz tarafından algılanacak ve sireni sayesinde uyararak riskleri önlemeye çalışacaktır.