Evlerin, işyerlerin hırsızlardan korumak için alarm sistemleri takılır. Hırsızlar alarm sistemindeki açığı bularak ona göre hareket ederler. Kablolu alarm sistemlerinde kablo kesilirken, kablosuz alarm sistemleri için başka yöntem kullanırlar.Paradox Alarm sistemleri için firmamız son teknoloji sahip ürünler tercih etmektedir. Alarm sistemi devreden çıkarıldığı zaman sinyal verir. Ayrıca alarm taktıran kişiye mesaj sistem otomatik olarak mesaj gönderir.

Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır?

İşyeri yada ev alarm sistemleri dışarıdan aldıkları olumsuz iletileri panellere aktararak aranması gereken acil numaralar aranır. Alarm sistemlerinde canlıya duyarlı sensörler bulunur. Yaşanılan olumsuzlukları ana panel algılayarak alarm vermektedir. Çalan alarm çoğu zaman hırsızları korkutucu etkisi vardır. Firmamız yıllardır alarm sistemleri işi yaparak kişilerin can ve mal güvenliğini sağlamaktadır. Paradox Alarm sistemleri satan firmamız alarm ses tonu ayarlanabilen ürünler satmaktadır. Ses panel düğmesi sadece alarm sahibinin biliyor olması firmamız tarafından uygulanan özel bir yöntemdir.

Paradox ALARM SİSTEMİ kablolu alarm ve kablosuz alarm Birçok ev ve işyerleri için, alarm sistemleri her zaman güvenli bir ortamda olmanın en önemli unsurlarından biridir. iki seçenek vardır Kablolu ve kablosuz. Her iki tip sistem de ihtiyaçlarınıza ve tercihlerine bağlı olarak, belirli avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Kablosuz alarm sistemleri özellikle ev sahipleri için mükemmel bir çözümdür.

Bir  Güvenlik Sistemi Nasıl Seçilir

Kablosuz Paneller

Kablosuz paneller pürüzlü veya kanallı bir yüzey içerir. Böyle olmasının amacı alarm sesinin daha etkili çıkmasını sağlamaktır. 30 watt hoparlörler çıkışı mevcuttur. Ses ayarı istenilen ayara kadar yükseltilebilir. Ayrıca kablosuz olması nedeniyle hırsızların dikkatini kolay kolay çekmemektedir. Son yıllarda en çok tercih edilen alarm sistemleri arasında yer alır.Paradox Alarm sistemleri ile firmamız kablosuz alarm ürünler satışı da yaparak en iyisini sunmaktadır. Ayrıca yer kaplamaz özelliği ile rahatlıkla istenilen yere takılır.

Alarm Sistemlerinin Fiyatları

Firmamız tarafından alarm sistemleri çok çeşitli olup takılan yere ve alarm sisteminin özelliğine göre fiyat belirlenir. Firmamızın alarm sistemleri ürünleri son teknolojiye uygun ürünlerdir. Bakımı ve kurulumu kolay yapılan alarm sistemlerin işin ehli kişiler tarafından yapılması önemlidir. Hepsi elektronik ürünler olduğu için işleri firmamız bünyesinde çalışan profesyonel ekip yürütmektedir.

Ayrıca firmamızın ürünleri garanti kapsamında yer almaktadır. Yaşanılan herhangi bir olumsuzluklara karşı ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Aldığınız alarm sistemlerinin garanti süresi bittiğinde belli bir ücret karşılığında garanti süresinin uzatılması yapılır. Firmamızın ürünleri hakkında İnternet sitesinden de bilgi edinebilirsiniz. Kalite ve güvenden ödün vermeden işini titizlikle yapan nadir firmalar arasında yer alır.