Kent yaşamında ki hareketlilik ve farklı yörelere ait kişilerin hep beraber yaşadığı büyük şehirlerde güvenlik en büyük sorundur. Kimsenin kimseye güvenmediği bu ortamda en güvenilir yöntem alarm sistemleridir. Alarm sistemleri sayesinde ev veya iş yerine yapılan en küçük bir hareket dahi anında algılanır ve alarm verilir. Alarm sistemleri tek çeşit değildir. Hırsız alarm, yangın alarm ve gaz kaçağı alarm yöntemleri mevcuttur. Pendik Paradox Alarm firmamız herkes tarafından bilinen bir marka olan Paradox marka ürünlerin satışını yapar.

Nasıl Çalışır

Alarm sistemleri çevreden aldıkları olumsuz iletileri panellere aktarır ve araması gereken numaraları arayarak hizmet sunar. Hırsız alarm sistemlerinde canlıya duyarlı sensör varken gaz kaçağı alarm sistemlerinde gaza karşı sensörler vardır. İletilerin ana panele gelmesiyle birlikte siren çalar. Siren çoğu zaman çok tiz şekilde çıktığı için caydırıcı rol oynar. Pendik Paradox Alarm firmamız siren sesi ayarlanabilen alarm sistemlerinin satışını yapar. Ses düğmesi panel üzerinde bulunur. İsterseniz uzaktan kumanda ile de ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Güç Kaynağı Acil Durumlarda Rahatlık Sağlar

Alarm sistemleri üretildikleri teknolojiye göre çalışır. Çoğu sistemde elektrik kesildiği zaman alarm sistemi devre dışı kalır. Hırsızlar bu durumu bildikleri için kabloları keserek işlem yaparlar. Firmamız güç kaynağı ile elektrik kesilse dahi işlevini yapmaya devam eden alarm sistemlerinin satışını yapar. Güç kaynağı olduğu için sistem günün her saati aktif olarak çalışır. Elektrik kesilirse ne yapacağım derdiniz olmaz. İleri teknoloji kullanıldığı için hırsızlar kolay kolay sistemi çözemezler. Her türlü güvenlik düşünülerek üretim yapılmıştır.

Alarm Sistemi Fiyatları

Alarm sistemi fiyatları içerdikleri yazılım ve teknolojiye göre belirlenir. Elektronik ürünlerde son çıkan ürünler tercih edilmelidir. Bakım ve kurulumu kolay olmalı ve zamandan tasarruf sağlamalıdır. Pendik Paradox Alarm firmamız satışını yaptığı her ürünün kurulumunu da yapar. Bakım zamanı geldiği an müşterilerine hatırlatma yapan firmamız tamamen müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunar. Alınan her ürünün belli bir garanti süresi vardır. İsterseniz garanti süresini uzatabilir ve daha fazla zaman hizmetten faydalanabilirsiniz.