Önceden büyükşehirlerde ihtiyaç duyulan elektronik güvenlik sistemleri, teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüm yaşam alanlarında ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Hırsızlık insanların mal güvenliğini her yerde tehdit etmektedir. Yangın gibi çeşitli durumlarda can güvenliği riski oluşturmaktadır. Tüm olumsuzluklara karşı sizleri Sancaktepe Paradox Alarm ekibi olarak koruyoruz. Her türlü işyeri ve evler için alarm sistemleri, güvenlik kamera sistemlerini kurarak kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlıyoruz.

Neden Paradox?

Sancaktepe paradox alarm sistemi kurulumlarımızda Paradox sistemlerini kullanıyoruz. Paradox sistemlerini kullanmamızın birçok nedeni vardır. Sistemin kaliteli olması, montaj sonrasında uzun yıllar hiç sorunsuz çalışması, üstün verimlilik sağlaması, sistem montajının kolay olması gibi birçok neden sayılabilmektedir. Ayrıca Kanada menşeili olarak üretilen bu sistemler dünya genelinde en az 100 farklı ülkede ve ülkemizde kullanılmaktadır. Servislerimiz tüm güvenlik sistemleri kurulumlarını Paradox garantisi ile yapıyor ve kullanım aşamasında düzenli olarak kontroller sağlayarak, sistemin sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.

Yangın Alarmı

Yangın insanların yaşadığı tüm yapılarda ortaya çıkarak mal ve can güvenliği riski oluşturabilecektir. Yangın olayının başlamadan önlenebilmesi için bizlere ulaşarak yangın alarmının kurulmasını isteyebilirsiniz. Sancaktepe Paradox Alarm sistem kurulumları yaparak, kapalı alanlarda çeşitli nedenlerde oluşan duman yoğunluğunun algılanmasını ve siren özelliği ile çevredeki tüm insanların uyarılmasını sağlıyoruz. Yangın alarmları Paradox Alarm sistemleri sayesinde anında alarm izleme merkezine iletilir ve adrese itfaiye ekiplerinin yönlendirilmesi sağlanır. Kullanıldığı yerde de alarm sireni çalarak insanların bulunulan alanı terk etmelerini ve yetkili kişilerin olaya müdahale etmesi sağlanmaktadır.

Hizmetlerimiz

Güvenlik riski oluşturan tüm etkenlere karşı önlem alınması için yapılabilecek tüm teknolojik uygulamaları sizlere kaliteli hizmet anlayışımız ile sunuyoruz. Sancaktepe şubemizde teknik ekiplerimiz ile sizlere güvenlik kamera sistemlerinin, alarm sistemlerinin kurulumlarını yapıyoruz. Hizmetlerimiz arasında alarm sistemi kurulumu, kurulum sonrası sistem programlama, şifre değiştirme, bağlantı şemaları oluşturma gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. En kullanışlı elektronik güvenlik sistemleri için iletişim bilgilerimiz üzerinde bizlere ulaşarak, sistem hakkında bilgi alabilir ve sistemin kurulumu için talep oluşturabilirsiniz. Amacımız kaliteli ürünlerle güvenlik önlemlerini alarak sizlere yaşanabilir güvenli alanlar oluşturmaktır.