Şile Paradox Alarm

Kentleşme ile birlikte yüksek binaların hızla artması sonucu insanlar kapı komşularını tanıyamaz hale geldiler. Her geçen gün soygun, gasp gibi olayları daha sık yaşadığımız şu günlerde gerek işletmelerde gerekse evlerde en çok ihtiyaç duyulan mekanizmaların başında alarm sistemleri gelir. Alarm sistemleri üzerindeki mevcut yazılımlar sayesinde iş yeri ya da evlerde normalin dışında meydana gelen hareketliliklerde acil olarak devreye girer. Günümüzde piyasada yangın, acil durum, gaz kaçağı, hırsızlık gibi birçok hayati olaya karşı alarm sistemleri bulunuyor. Firmamız dünyada güvenlik önlemleri arasında sayılı markalar arasında yer alan Paradoxmarka alarm sistemlerinin satışını ve montajını yapar.

Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır?

Elektronik bir sistem üzerine kurulu olan alarm sistemleri can ve mal güvenliğinin en üst seviyede tutulmasını sağlar. Şile Paradox Alarm firmamızdan aldığınız hırsızlık alarm sistemlerinin kurulumu yapıldıktan sonra ev ya da iş yerlerinizde normal dışı bir hareketlilik ya da kapı ve pencerelerde kırılmalar meydana gelmesi halinde özel sensörler aracılılığı hırsızlık durumu fark edilir. Alarm merkezine sinyal gönderilerek siren çalar böylece hırsızlar için caydırıcı olan alarm sistemi, diğer taraftan merkez aracılığı ile size durumu bildirir. Firmamızda kablolu ve kablosuz hırsızlık alarm sistemlerinin satışı mevcuttur.

Elektrik Kesintilerinde Alarm Sistemleri Çalışır Mı?

Güvenlik tedbirleri almak adına alınan ve montajı yapılan alarm sistemleri elektrik kesintilerinde kurulumu yapılan mekanda eğer akü yada jeneratör var ise ortalama 8 ile 13 saate kadar aktif olarak çalışır ve alarm merkezine bildirim gönderir. Ancak daha uzun süreli elektrik kesintisi olması halinde alarm merkezi sizleri arayarak durum bilgisi verir. Şile Paradox Alarm firmamızın satışını yaptığı alarm sistemleri günün her saatinde 365 gün izleme yapar. Kurulum sonrası yaşanan problemler için firmamızdan teknik destek sağlayabilirsiniz.

Alarm Sistemleri Fiyatları

Alarm sistemlerinin kablolu veya kablosuz olması fiyatları etkiler. Şile Paradox Alarm firmamız piyasanın en kaliteli ve en uygun fiyatlı alarm sistemlerinin satışını yapar. Firmamızda satışta olan ürünleri incelemek ve sipariş vermek için paradozalarms.com adresini ziyaret edebilirsiniz.