Alarm sistemleri kişiyi güvende hissettiren, siz yokken de evinizi, iş yerinizi ve nereyi korumasını isterseniz o noktada güvenlik önlemleri alan teknolojik bir cihazdır. Firmamızda sağladığımız Paradox Alarm sistemleri ile üstün koruma sağlıyoruz.

Paradox Alarm Sisteminin Size Sundukları

Evinizde, iş yerinizde, kasa iç kısımlarında kısacası korunmasını istediğiniz her nokta için alarm sistemi kurulabilir. Özellikle villa ve tripleks tipi evlerde hırsızlık vakalarına oldukça sık rastlanır. Bu durumu minimuma indirmek için Paradox Alarm sistemlerini tercih edebilirsiniz. Garantili olarak kurulan cihazlar her hangi bir arıza ya da sıkıntılı durumda servis hizmeti devreye girer. Silivri Paradox Alarm ve civardaki servis hizmetimiz her zaman aktif olarak çalışmaktadır.

Alarm Sistemi Noktaları

Paradox alarm sistemleri geniş olarak hizmet vermektedir. İstanbul başta olmak üzere civar ilçeler Silivri Paradox Alarm, giyimkent, tekstilkent gibi bölgeler ve iş merkezlerine ürün kurulum hizmetini gerçekleştirir. Firmamız Türkiye servis bölgeleri dışında İstoç ve Perpa gibi yurtdışı bölgelerinde de Paradox Alarm sistemini kullanmaktadır. Alarm sistemimiz tüm dış mekânların uyumuna göre tasarlanmıştır. Yağmur gibi direk temas eden olaylardan etkilenmez.

Paradox Alarm Çeşitleri

Paradox alarm sadece güvenlik alarmı değil farklı kategorilerdeki alarm için de hizmet vermektedir. Kablosuz, kablolu, hırsız, ev, iş yeri, soygun, yangın gibi alarm çeşitlerimiz de mevcuttur. Silivri Paradox Alarm aktif olarak daha sık hizmet vermektedir. İstanbul’a biraz uzak olan bu bölge hırsızlık olayları ile daha çok karşılaşır. Peki, Paradox Alarm nasıl çalışır? İrtibata geçtiğiniz firma yetkilimiz ile randevu talebi oluşturulur. Belirtilen tarih ve saat içerisinde istemiş olduğunuz noktaya ulaşılır.

Sistem kurulur, gerekli kontroller sağlanarak size teslim edilir. Herhangi bir hırsızlık vakasında sisteme kaydettirmiş olduğunuz telefon numarası ve polise bildiri gider ve aranır. Polis almış olduğu bildiri sonrasında sinyal alınan noktaya kısa sürede ulaşır ve müdahalede bulunur. Siz tatildeyken de eviniz güvende olur. Firmamız tarafından sağlanan güvenlik önlemleri ile kendinizi daha rahat hissedersiniz. Kapı zorlanması, pencere aralanması gibi alarmı devreye alacak bir durumda yüksek ses çıkararak caydırıcı etki yaratır.