Alarm sistemleri daha çok güvenlik kameraları ile kullanıldığı zaman çok daha fazla performans gösterir. Alarm sitemleri olası tehlikelerden korunmak için çok önemli sistemlerdir. Seçilen alarm sistemi ihtiyaca yönelik olmalı ve üstün performans göstermelidir. Şişli Paradox Alarmfirmamız güvenliğini en üst düzeyde sağlayacak şekilde ve kullanımı kolay ürünlerin satışını yapar.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri üzerinde canlı varlıkları algılayan detektörler barındırır. Bu sayede ev içinde hareket eden canlıları algılar ve alarm verir. Ayrıca zorlama ile alarm veren ürünlerde mevcuttur. Firmamız alarm sistemleri içinde kablolu ve kablosuz olarak ürün seçeneği sunar. Kablosuz ürün seçenekleri ile kablo trafiği olmaz ve internet üzerinden izlenebilir. Uzaktan kumanda seçeneği ile kolay kullanım sağlar. Yazılım paneline birden fazla numara kayıt edilebilir. Şişli Paradox Alarm firmamız kurulum desteği sağlar ve gerektiği her vakit teknik destek sağlar. Firmamız ürünleri ile kendinizi artık daha güvende ve konforlu hissedebilirsiniz. 

Alarm Panelleri

Alarm panelleri ile ekranların arasında gezebilir ve dokunmatik kullanım ile hızlı kullanım sağlayabilirsiniz. Alarm şeklinde veya titreşim ile uyarı sağlar. Barındırdığı yazılımlar sürekli olarak yeni güncelleme alır ve yenilenen özellikler panele eklenir. Alarm paneli uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Eklenen numaralar istenildiği zaman değiştirilebilir. Beş numaraya kadar kayıt sağlar. Yedek hafızası sayesinde hafıza dolma sorunu yaşamazsınız. Şişli Paradox Alarm firmamız satış sonrasında da desteğini devam ettiren bir firmadır. İstediğiniz zaman firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

Alarm Sistemleri Neden Önemlidir?

Alarm sistemleri iş yeri veya evin güvenliğinden sorumlu olan sistemlerdir. Elektronik ürünler olduğu için kaliteli olan sistemler tercih edilmelidir. Yazılım bilgileri sürekli güncellenebilmeli ve internet üzerinden takip etme imkanı tanıyabilmelidir. Uzaktan kumanda ile oturduğunuz yerden ayarlama yapabilirsiniz. Firmamız tüm ürünlerine garanti veren bir firmadır. İstediğiniz her vakit internet üzerinden takip etme imkanı bulursunuz. Uygun fiyatlar ile garantili ürün almak sadece bizim firmamıza ait bir özelliktir. Elektronik ürünlerde sorun yaşamamak ve profesyonel hizmet almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçin.

Alarm Sistemi Değerli Bir Yatırım

Başlangıç olarak, bazı firmalar  alarmlarını zaten gerilmiş bütçelerinde bir başka masraf olarak görebilirler. Önlenebilir bir alarm  olayı sonucunda milyonlarca kayıp ile uğraşma baskısı ile karşılaştırın. Bu perspektiften baktığınızda, bu sistemler aslında maliyet değerinde olacaktır.

Farklı Tür ve Model Alarm

Tüm alarm sistemleri aynı değildir. Bunun nedeni farklı şirketlerde çalışan farklı insanların olduğunu ve yapılandırmalarının aynı olması gerekmediğini anlamaktır. Yakınlarda, dumanı kaynağına kadar izleyen özel bir kamera içeren dedektör tanıttık. Bunun dışında, yangın acil durumlarda çok değerli olabilecek çok çeşitli özel tespit ürünleri sunuyoruz.