Evinizde ya da iş yerinizde olmadığınız zamanlar içinizin rahat edebilmesi için çeşitli güvenlik önlemlerini almalısınız. Bu önlemler arasında güvenlik kameraları ve alarm sistemleri bulunmaktadır. Bazı alarm sistemleri insanların yaşadığı kapalı alanlardaki birçok güvenlik riskini önceden haber vermeye yarar. Sultanbeyli Paradox Alarm olarak sizlere uzman ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz. Tüm bina ve tesisler için ihtiyaç duyulan güvenlik gereksinimleri teknolojik ürünler ile karşılıyoruz. İster eviniz, ister iş yeriniz için bize ulaşarak tüm güvenlik sistemlerinin en kaliteli ürünler ile kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Hırsızlık, yangın, gaz sızıntısı, karbon monoksit yayılması gibi can ve mal güvenliği riski oluşturabilecek etkenlere karşı Sultanbeyli Paradox Alarm firmamız ile en güvenilir alarm sistemlerini kuruyoruz. Paradox alarm sistemlerini kullanarak, alarm sistemini uzun süre sorunsuz olarak kullanmanızı sağlıyoruz. Paradoxalarm izleme merkezi ile oluşabilecek tüm olumsuz durumlar kontrol edilmekte, olumsuz bir durum için alarm verildiğinde en yakın güvenlik, sağlık ya da itfaiye birimlerine bilgi aktarılarak olaya müdahale edilmesini sağlıyoruz.

Teknik Servis

Güvenlik sistemlerinin kurulumu ve kontrol işlemlerini uzman teknik servislerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Sultanbeyli Paradox Alarm ekiplerimiz sizlere güvenilir hizmetler vermek için 7/24 çalışmaktadır. Paradox ürünlerini kullanarak, en güvenli sistemi en uygun şartlarda sizlere sunuyor ve kullanım alanına montajını sağlıyoruz. Kurulum sonrasında sistemin düzenli olarak kontrol edilmesi, bir sorun meydana geldiğinde müdahale edilmesi gibi tüm işlemler uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Güvenlik sistemleri ile ilgili her türlü bilgiyi servis ekiplerimizden veya bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Güvenlik Çözümlerinin Oluşturulması

İnsanların bulunduğu her yerde her zaman güvenlik riski bulunmaktadır. Bu riskler, hırsızlık, yangın, acil panik durumu, gaz kaçağı gibi ortaya çıkabilir, Güvenli ve kaliteli bir alarm sistemi için bizlere ulaşmanız ve talep oluşturmanız yeterlidir. Sizler için kullanım alanında keşif yaparak en kullanışlı ve gerekli olan alarm sistemleri ya da diğer güvenlik sistemlerinin tespitlerini yaparak sizlere bildiriyoruz. Uygun fiyat seçenekleri sunarak ihtiyacınız olan Paradox sistemlerinin kurulumunu yapıyor ve sizlere en güvenli ortamların oluşturulmasını sağlıyoruz.