Olabilecek tehlike anlarında detektörler sayesinde algılayıp bağlı bulunduğu merkeze sinyalleri ileten sistemlere alarm denilir. Firmamız son teknoloji alarm sistemlerinin satışını yapmaktadır. Aynı zamanda kurulumunda yaparak müşteriye gerekli bilgileri verir. Sitemiz de her türlü alarm sistemleri bulunur. Sultangazi Paradox Alarm firmamız müşterilerin can mal güvenliği için çalışan en köklü firmalardan bir tanesidir.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemleri fabrikalarda, işyerlerinde ve evlerde bulunan bir alarm sistemidir. Olası durumlarda üzerinde ki ısı ve duman panelleri ile algılayarak sisteme gönderir ve çalışır. Yangın algılandığı için sistem tarafından otomatik olarak acil numaralara aranır. Firmamız satışını yaptığı alarm sistemlerinin 2 yıl garantisini de vermektedir. Firmamız da yangın alarm sistemleri manuel ya da otomatik olarak çeşitleri vardır. Aynı zamanda firmamız gerekli zamanlarda alarm kurduğu alarm sistemlerinin yazılımlarını da güncelleyerek müşterilerine kolaylık sağlar. Müşteri telefonlarına yüklenen program ile olası durumlarda alarm sistemleri tarafından otomatik olarak aranılır. Sultangazi Paradox Alarm satan firmamız en kaliteli alarm sistemleri satarak müşteri memnuniyetini esas alır. Aynı zamanda isteyenlere teknik destek hizmeti de vermektedir.

Ev Alarm Sistemleri

SultangaziParadox Alarm sistemleri evinize girmeye çalışan kötü niyetli kişilerden korumakla kalmayacak her türlü tehlikeye karşı da korunmuş olacaktır. Firmamız öncelikle evinize gelerek keşif adı altında alarmın nereye takılması gerektiği yer hakkında bilgi sahibi olur. Daha sonra kurulumunu yaparak ev sahibine gereken bilgileri verir. Firmamız ayrıca kapı üzerine taktığı özel sensörler ile kapının zorlanması yada kapıya vurulması halinde sensörler devreye girerek sistemin çalışmasını sağlar. Firmamızın alarm sistemleri ile kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Alarm Sistemlerinin Önemi

Alarm sistemleri işyeri, fabrika veya evlerin güvenliği için olmazsa olmaz sistemler arasında yer alır. Bu ürünler elektronik ürünler olduğu için kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Firmamızın alarm sistemleri oldukça kaliteli olup 2 yıl da garanti vermemektedir. Ayrıca tüm alarm sistemlerini İnternet üzerinden takip edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile kaliteli ve garantili ürün almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca alarm sistemlerinde olumsuz durum yaşanması halinde firmamız tarafından olumsuzluklar giderilerek karşılıklı memnuniyet sağlanır.