Alarm sistemleri teknolojiyi takip etmeli ve mutlaka yeni yazılımlar içermelidir. Her geçen gün yenilenen sistemler piyasada yerini almaktadır. Tuzla Paradox Alarm firmamız günlük, haftalık ve aylık olarak raporlama yapma imkanı sunan ürünler satar. Alarm sistemleri mutlaka kolay kullanım sağlamalıdır. Kurulumu kolay olmalı ve firma bir telefon kadar uzakta olmalıdır. Firmamız müşterilerine her türlü imkanı sunan bir firmadır. Akıllı telefonlara yüklenen programlar ile günün her saati kolayca takip edilir. Her yazılıma uygundur.

Kablosuz Paneller

Kablosuz paneller tırtıklı ve kanallı bir yüzey içerir. Bu doku sesin daha gür çıkmasını sağlar. 20 watt hoparlör çıkışı mevcuttur. Ses seviyesi istenildiği zaman yükseltilip düşürülebilir. Yüksek aydınlatma sağlar. İstediğiniz zaman rapor alabilirsiniz. Kablosuz özelliği ile yer kaplamaz. Tuzla Paradox Alarm firmamız kablosuz ürünlerde her işletim sistemine uygun ürünlerin satışını yapar. Mikro işlemci butonu vardır ve yüksek aydınlatma sağlar.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri daha çok güvenlik kameraları ile tercih edilir. Firmamız dilerseniz kamera sistemleri ile beraber alarm sistemlerinin kurulumunu yapar. Hırsız alarm sistemleri hırsız kovucu olarak da bilinir. Hırsızlar için hem caydırıcı hem de güvenlik bariyeri görevi görerek koruma sağlar. Panel üzerinde ayarlama yapılabilir. Kullanıcı paneli tek tuş ile hızlı bir şekilde ayarlanabilir. Bölge bölge devre dışı bırakma özelliği vardır. Şifre değiştirme işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapılır. Tuzla Paradox Alarm firmamız kurulum için destek sağlar ve videolu anlatımlar ile müşterilere kolaylık sunar.

Yangın Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri hırsız alarm ve yangın alarm sistemleri ile bir bütündür ve genelde iki sistemde aynı anda aynı panel üzerine kurulabilir. Yangın alarm sistemleri hassas detektörler ile çalışır. Anında algılar ve panele iletir. Panel üzerinde bulunan numaralar aranır ve acil durum çağrısı yapılır. Firmamız her bütçeye uygun kaliteli ürünler sunar. İnternet sitemizi inceleyerek ürün detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş vermek için ürünü seçin ve ödemenizi yapın. En geç bir hafta içinde ürünler elinize ulaşacaktır. Kurulum için firmamızdan yardım alabilirsiniz.