Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de hırsızlık olayları giderek artmaktadır. Özellikle ev ve iş yerlerinde kimse olmadığı zamanlarda, bu vakalar daha da fazla olmaktadır. Biz Üsküdar Paradox Alarm firması olarak, sektöre girdiğimiz 2003 yılından bu güne kadar, halkımızın can ve mal güvenliğini en ileri teknolojilerle korumaktayız. Kullandığımız alarm sistemleri Kanada üretimi olup, dünyada en güvenilir alarm sistemi olarak kabul edilmektedir. Sistemlerimiz, özellikle uzun yıllar sorunsuz çalıştığı ve güvenlik açığı bırakmadığından, en fazla tercih edilen sistemlerin başında yer alıyor. Bu güne kadar birçok büyük şirket ve firmaya bu hizmeti sağladık ve hiç bir olumsuzluk yaşanmadan sistemlerimiz çalışmaya devam ediyor. Daha önceki sistem kurulumlarımızı detayları ile sitemizden inceleyebilirsiniz.

Neden Biz?

Sektörde öncü ve lider olan Üsküdar Paradox Alarm firmamızın tercih edilme sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. Alarm izleme merkezimiz: valilik onayı almış olan alarm merkezimiz sayesinde, sistemimizi kurduğumuz tüm mekanlar, haftanın her günü ve saati kontrol edilir. Yangın, hırsızlık veya gaz kaçağı gibi durumlarda, anında müşterilerimize, itfaiye, emniyet güçleri ve gerekiyorsa ambulans servisi, bu merkezimiz tarafından aranır.

2. Kaliteli ve pratik çözümler: diğer firmalar gibi sistemlerimizi her mekana standart olarak kurmuyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve mekanın özelliklerinin analizi neticesinde, en uygun çözümleri, kişiye özel olarak sunuyoruz.

3. Uzman ekiplerimiz: firmamızın alarm sistemini kuran tüm ekiplerimiz, yıllardır bu işi yapan deneyimli ve güvenlik araştırmaları müspet kişilerden oluşuyor.

4. Müşteri memnuniyeti: firmamızın ana hedefi müşteri memnuniyetidir ve bu memnuniyeti tam olarak sağlamadan iş teslimi yapmıyoruz.

Ürünlerimiz

Firma olarak dört çeşit alarm sistemi sunmaktayız, bunların başlıca özellikleri şunlardır;

1. Bir pırlı sistem: birer adet hareket sensörü, manyetik kontak, akü, besleme trafosu, su geçirmez dış ortam sireninden oluşur.

2. İki pırlı sistem: SP 4000 alarm paneli, keypad, iki adet hareket sensörü ile birer adet akü, besleme trafosu, su geçirmez dış ortam sireninden oluşur.

3. Üç pırlı sistem: SP 4000 alarm paneli, keypad, üç adet hareket sensörü ile birer adet akü, besleme trafosu, su geçirmez dış ortam sireninden oluşur.

4. Dört pırlı sistem: SP 4000 alarm paneli, keypad, dört adet hareket sensörü ile birer adet akü, besleme trafosu, su geçirmez dış ortam sireninden oluşur.

Diğer Hususlar

Firmamızın, Üsküdar Paradox Alarm teknik ekibi, sorunlara anında çözüm bulan profesyonel kişilerdir. Yetkili firma olduğumuzdan, tüm sistemlerin yedek parçaları, orijinal olarak stoklarımızda mevcuttur. Müşterilerimizin alarm programlama ve şifre değiştirme işlemleri başta olmak üzere, tüm sorunlarına satış sonrasında da kesintisiz destek olmaktayız.