Günümüzde tüm güvenlik önlemleri elektronik sistemler sayesinde sağlanmaktadır. Zeytinburnu Paradox Alarm güvenlik sistemleri ile insanların en çok tehdit eden hırsızlık, soygun, yangın gibi olaylara karşı en etkili güvenlik sistemlerinin kurulumunu yapıyoruz. Alarm sistemleri için araştırmalar yaparak en kaliteli markaları seçebilirsiniz. Güvenlik sistemleri firması olarak Paradox ürünlerini kullanıyoruz. Paradox dünyanın birçok ülkesinden kullanılan en kaliteli güvenlik sistemleridir ve üretim yeri Kanada’dır. Kaliteli ürünlerden oluşan alarm sistemlerini uzman ekiplerimiz ile istediğiniz yere montaj yapıyoruz.

Ürün Seçimi

Güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda piyasada çok farklı marka ve ürün çeşidi bulabilirsiniz. Önemli olan istenilen verimliliği sağlayabilecek ürünü kullanabilmektir. Zeytinburnu Paradox Alarm firması olarak müşterilerimize, dünyanın en kaliteli ve yüksek verimlilik özelliği bulunan Paradox ürünlerini tavsiye ediyoruz. Güvenlik risklerine karşı sistem kurulumu için bizlere ulaşanlara Paradox sistemlerini gösteriyor ve bu sistemlerin kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Sorunsuz çalışan bir sistemdir ve kullanıcı uzun yıllar hiçbir sorun oluşmadan kullanabilir.

Uzaktan Kontrol

Günümüzde akıllı ev sistemleri kullanılarak, hem güvenlik önlemleri alınmakta hem de enerji tasarruf sistemlerinden faydalanılabilmektedir. Zeytinburnu Paradox Alarm sistemini kurarak eviniz ve iş yerinizin güvende kalmasını sağlıyoruz. Paradox uzaktan erişim sistemi sayesinde mobil cihazınız üzerinden sisteme uzaktan erişim yapabilir, alarm sistemini istediğiniz zaman aktif edebilirsiniz. Aktifleştirdiğiniz alarm sistemi bir sorun olduğunda alarm izleme merkezine ve mobil cihazınıza uyarı göndererek size bilgi verecektir.

Alarm Çeşitleri

Yaşam alanlarında can ve mal güvenliğini tehdit eden çeşitli unsurlar her zaman vardır. Tehdit unsurlarına göre alarm çeşitlerini seçebilir ve bizlerden kurulum talep edebilirsiniz. Paradox alarm sistemleri çeşitleri arasında, kablolu alarm, kablosuz alarm, hırsız alarmı, yangın alarmı, ev alarm sistemi, iş yeri alarm sistemi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Tüm alarm çeşitlerinin kurulumlarını alanında uzmanlaşmış olan teknik servislerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Sizlere kaliteli hizmetler sunarak en iyi güvenlik sistemlerini kullanmanızı sağlıyoruz. Paradox ürünlerinin kalitesi dünya genelinde kabul edildiği ve sürekli geliştirilmeye açık bir sistem olduğu için tarafımızdan tercih edilmekte ve tüm müşterilerimize sorunsuz çalışma özelliğinden dolayı önermekteyiz.