Arnavutköy Paradox Alarm Sistemleri Profesyonel Güvenlik Hizmetleri

Home » Arnavutköy Paradox Alarm Sistemleri Profesyonel Güvenlik Hizmetleri

iSTANBUL’un en büyük arazi ve yüzölçümüne sahip olan ilçesinde Paradox Alarm Sisteminin yetkili Servisi ve bayisiyiz tüm mahalle ve sokaklarında alarm sistemi kurulumu montajı servisi bakımı yıllık bakımları hizmeti sunmaktan kıvanç duymaktayız alarm sisteminin en iyi Güvenlik firması olan Paradox alarm ve kamera sistemlerinde çin malı ürün bulunmaz verdiği hizmet sayesinde yaklaşık otuz yıldır ayakta durmaktadır.

Günümüzde baş gösteren hırsızlık ve soygun vakalarına karşı en etkili çözüm olarak kullanıcılarına sunulmuş bir hizmet kombinasyonudur. Bu elektronik sistemler can ve mal güvenliğinizi en yüksek seviyede korur.

Hırsız alarm sistemi deyince ilk akla gelen markalardan olan ve dünya güvenlik platformunda önemli bir yerde bulunan Arnavutköy Paradox hırsız alarm sistemi ürünleri ile güvenli bir hayat yaşamak artık çok kolay. Ürettiği ürünlerdeki kalitesi, teknolojiyi sınırsız kullanabilme kapasitesi ve profesyonel ekibiyle ihtiyaç duyduğunuz andan itibaren gözünüz arkada kalmayacaktır.

Alarm sistemleri Güvenlik sistemlerinde kullanılan pek çok özellikli ürün bulunmaktadır. Ancak bu ürünlerden gereken verimi almak; ürünlerin doğru yerde ve doğru şekilde kullanılmasına bağlıdır. ev alarm işyeri alarm öncelikle göz önünde bulundurulması gereken kullanıcının isteği doğrultusunda, ona en uygun ve de en güvenilir sistemi sağlamak; kullanıcıyı bu amaçla yönlendirmektir. Paradox Alarm da kullanılan ürünlerin ve yardımcı ekipmanların periyodik kontrolü ise sorunsuz çalışan bir sistemin gerekliliğidir.

alarm-sistemleri-paradox

Hayatınız boyunca nadirde olsa karşılaşabileceğiniz hırsızlık olaylarına karşı kendinizi ve ailenizi koruyabileceğiniz bir yöntem var. Güvenliğinizi, rahatınızı ve huzurunuzu sağlamak için bizi aramanız yapacağınız doğru tercihlerinizden biri olacaktır.

Kapı ve pencere kontakları , bir kapı veya pencerenin açılıp kapanmasını gösteren anahtarlardır.bir kapıya veya pencereye monte edilir ve çerçeveye tutturulmuş bir mıknatıs ile kapalı tutulur. Kapı veya pencere mıknatısdan uzaklaştığında anahtar açılır ve alarm kontrol paneli tarafından algılanır.
Hareket Sensörleri büyük bir odada hareket veya hareketi algılayabilir.
Cam Kırılma Dedektörleri , cam kırma sesini sürekli dinlemek üzere tasarlanmıştır. Cam kırılma detektörü, kırılan camdan kaynaklanan ses düzenini duyduğunda, alarm kontrol paneline elektronik bir sinyal gönderir