istanbul-paradox-alarm-kamera-sistemleri

İstanbul kalabalık bir şehir olduğundan dolayı bazı güvenlik önlemlerinin de zamanında alınması gerekir. Güvenlik demek her ortamda sağlık, huzur ve mutluluk demektir. İstanbul Paradox Alarm sistemleri için firma olarak her zaman sizin destekçiniz olarak yanınızdayız. Her türlü güvenlik sisteminin kurulumu özenle büyük itina ile yapılmaktadır. her ortamın fiziki yapısı farklı olduğundan tecrübeli ekip önceden yapacağı keşiflerle tüm sistemlerin montajını sistemli şekilde yapmaktadır. Ayrıca evde olmasanız dahi sevdiklerinizi ve değerli eşyalarınızı özenle koruma altına alabilirsiniz. İstanbul’da yaşam zordur demek artık bizim müşterilerimiz için geçerli değildir. Çünkü farkımız ve kalitemiz ile onları güven altına alıyoruz.

guvenlik-sistemleri-istanbul-hirsizlik
guvenlik-sistemleri-istanbul-hirsizlik

İstanbul’da Güvenliğin Tam Adresiyiz

Alarm Paneli farklı kılan nedir?

Paradox gerçekten bir uçtan uca güvenlik sistemi olarak tasarlanmıştır. EVO192 duman algılama, erişim kontrolü ve çok daha fazlası için inanılmaz becerileri sunuyor. Bu sistemler kolayca Babyware ve yazılımın canlı durumu / uyarılar işlevselliği için bir kontrol odası ortamı sayesinde taklit üzere yapılandırılmıştır.

Paradox etkileşim ve onların sistemleriyle iletişim kurmak için bir kullanıcı için çeşitli araçlar yaratmıştır.

TM50 dokunmatik tuş takımı, bir kullanıcıya onlar genellikle hiç normal bir tuş takımı ile olurdu çok daha fazla kontrol sağlar. Bu tuş takımı mutlak esinti test bölümü kontrol ve bölge yapar.