paradox-alarm-guvenlik-sistemleri
Alarm sistemleri evlerin yada işyerlerin güvenli bir şekilde hırsızlardan korunmasını sağlayan sistemlerdir. Paradox alarm sistemleri ile güvenliğiniz hat safhada olmaktadır. Tamamen son teknolojiye göre üretilen alarm sistemleri firmamız tarafından her türlü teknik destek hizmeti de verilmektedir. Evlere yada işyerlerine takılan alarm yaşanılan olumsuz da direk olarak  en yakın polis ekipleri aranmaktadır. Alarm sistemi kurulmadan önce içindeki panele istenilen numaralar yazılır. Sistem otomatik olarak arama yaparak mal veya can kaybının önüne geçilmiş olunur.

Alarm Sistemlerinin Çalışma Sistemi

Alarm sistemleri çevreden aldıkları olumsuz iletileri anında panellere ileterek aranması gereken acil numaraları sistem otomatik olarak arar. Canlıya duyarlı sensörler ile yaşanılan olumsuz da alarm vermektedir. İletiler ana panele gelerek çok yüksek derecede çalan alarm caydırıcı olabilir. Sizde evinizin yada işyerinizin güvenliğine önem veriyorsanız İnternet sitemizdeki alarm sistemlerini inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için firmamıza bekleriz.

Yangın Alarm Sistemleri

Alarm sistemlerinin çalışma sistemleri aynı olup iç düzenekleri tamamen farklıdır. Yangın alarm sistemlerin de hassas iç paneller ve dedektörler ile çalışmaktadır. Oluşan yangın da duman direk olarak panellere ileterek alarm sistemi devreye girer. Aynı zamanda panel üzerindeki numaralar otomatik olarak aranır. Böylece yaşanması muhtemel kayıpların önüne geçilir. Firmamız her türlü bütçeye uygun kaliteli ürünler sunmaktadır. Alarm sistemlerini daha yakından incelemek için firmamıza bekleriz. Sattığımız ve teknik destek verdiğimiz alarm sistemleri ürünleri son teknolojiye uygun ürünlerdir. Kurulumu firmamız tarafından yapılmaktadır.hirsiz-alarm-paradox-nedir

Alarm Sistemlerinin Fiyatları

Bu alarm sistemleri ürünleri elektronik ürünler olduğu için içerisinde ki yazılım ve kalitesine göre fiyatları belirlenir. Firmamız bu ürünler de son çıkan alarm sistemleri tercih etmektedir. Çeşitleri bulunan bu ürünler de fiyatları da ona göre farklılık göstermektedir. Firmamızdan aldığınız alarm sistemlerinin kurulumunu da yaparak 2 yıl garanti vermekteyiz. Belirli dönemlerde yeni yazılımlar ile birlikte güncelleme yapılmaktadır. Bu işlem için ekstra bir ücret talep etmemekteyiz. Biz köklü bir firma olarak ürünlerimizin arkasında olup kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Oluşabilecek her türlü olumsuzluklar firmamız tarafından giderilmektedir.Bir alarm ya da kamera sistemi kurulmadan evvel ilk olarak bir keşif yapılması gerekmektedir. bu keşif sırasında ne kadar malzeme kullanılacağı bu malzemelerin nereye yerleştirileceği gibi hususlar tespit edilir. Bunun yanı sıra yaklaşık olarak bir ücret de çıkarılır. Böylelikle sizlere işin ayrıntıları doğru bir şekilde aktarılmış olur.Bu keşif aşaması ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Gerekli ölçümler alınarak buna göre kablo ve diğer malzemeler de temin edilmektedir. Böylelikle kurulum sürecinde eksik parça sorunu yaşanmasının da önüne geçilmektedir. Bu aşamadan sonra ise kapı alarm sistemleri için kablo döşeme işlemlerine geçilmektedir.

PARADOX Kurulum Aşaması

Keşif aşaması bitirildikten sonra yapılması gereken ise kabloların döşenerek ekipmanların montaj edilmesidir. Bu aşamada kabloların doğru bir şekilde döşenmesi montaj için oldukça önemlidir. Ayrıca kabloların dışarıdan görünerek kötü bir görünüm oluşturmasının yanı sıra aynı zamanda sistemi güvensizleştirmesini önlemek için de kablolar görünmeyecek bir şekilde döşenmektedir. Bu işlemler de bittikten sonra montaj işlemlerine geçilmektedir.Kurulum aşamasında cihazların monte edilmesi son derece önemlidir. doğru bir şekilde montaj yapılması sistemin doğru bir şekilde işlemesine de katkıda bulunacaktır. Bu kapsamda kamera alarm sistemleri sizlere tam çalışır bir şekilde teslim edilecektir.

PARADOX Çalışma Prensibi

Alarm sistemlerinin çalışma prensipleri birbirlerine göre değişiklik arz edebilmektedir. Ancak genel olarak temel mantık aynıdır. Bu mantık da herhangi bir yabancı kimsenin zorlaması olması halinde alarm vermektir. Bu kapsamda harekete odaklı sensörler canlıların ısısını algılayarak alarm vermektedirler. Kimi alarm sistemlerinde de canlı ya da cansız kapı ve pencerenin zorlanması halinde alarm çalmaktadır.Böyle bir zorlama söz konusu olması halinde akıllı güvenlik sistemi sizler tarafından belirlenecek süre içerisinde alarm verecektir. Bu süre içeriye giren kimsenin siz olmanız halinde şifre girerek alarmı devre dışı bırakmanız için tanınmaktadır. Aksi takdirde sizlerin her girişinde alarm çalacak ve bu da rahatsız edecektir.

Tavsiye Edilen Yazılar