Genişletilebilir güvenlik sistemi ile Paradox alarm sistemleri, yenilikçi bir yapıya sahiptir. Yeni gelişme gösteren özelliklerin tamamının toplandığı bu sistemlerde üst düzey güvenlik sağlanır. Sistemlerde gelişmiş iletişim veri yolu da bulunur. Bu sistemde iletişim kablolu modüller yanında kablosuz modüller ile de sağlanır. Genişleme sistemi olarak kullanılan modüller sayesinde iletişim sağlıklı ve hızlı şekilde sağlanır.

Paradox Kablolu Alarm Sistemleri

Firmamız tarafından sağlanan kablolu alarm paneli ile güvenlik en iyi şekilde sağlanır. Paradox güvenlik alarm sistemi içinde yer alan kablolu panellerde SP4000 kontrol paneli kullanılır. Bu sistemde kablosuz siren desteği de yer alır. Program güncelleme ile sistem tüm yeniklere açık halede bulunur. Çoklu telefon arama özelliği de bu sistemde yer alır. Böylece bir telefon ile ulaşım sağlanamadığında başka bir sisteme geçiş yapılır. Menü yönlendirme ve programlama sayesinde ihtiyaç duyulan her özellik sistemimizde yerini alır.

Paradox Alarm Sistemleri Kullanım Alanı

En kaliteli alarm sistemleri ile hizmet veren firmamız, geniş ağı ile her an yanınızdadır.

Sistem:

  • Evlerde
  • İş yerlerinde
  • Villalarda
  • Apartman dairelerinde
  • Fabrikalarda
  • Sergi salonlarında

Güvenle kullanılır. Bu sistemler profesyonel alarm sistemleri yanında yarı profesyonel alarm sistemleri de hazır bulunur.

Profesyonel Alarm Sistemi Özellikleri

Firmamız tarafından sağlanan alarm sistemlerinde güvenlikten asla taviz verilmez. Büyük ticari işletmeler ya da müstakil ev ve apartman daireleri gibi her alan korunur. Gereksinimlere göre oluşturulan güvenlik alarmları her bütçeye uygun şekilde sağlanır.

Avrupa Onaylı Alarm Sistemleri

Güvenliğiniz için ürettiğimiz alarm sistemlerinde üstün teknolojiler kullanılır. Bu sistemlerde yer alan özelliklerin hepsi Avrupa onaylı şekilde sunulur. Bu sistemler için içeriğe bağlı olarak garantiler verilir. Paradox olarak sağladığımız güvenlik alarmları için kiralama ya da yıllık bedel almayız. Bu bedeller dışında geniş hizmet ağı ile hızlı kurulum sağlarız. Yüksek basınç ile üretilen sistemde darbelere karşı korunma sağlanır. 24 saat aktif olarak sabotaj koruması ya da sirenler de bu sistemde yerini alır.

Her ev ve iş yeri için olmazsa olmaz bir durum sunan ve %99 güvenlik önlemi sağlayan Paradox alarm sistemleri  bölgesi için özel ekipler ve özel çalışma şekilleri ile sunulmaktadır. Montajı ve sonrasında tüm teknik desteği bizzat sağlanacak olan alarm sistemlerinin sonradan herhangi bir probleminde de direkt olarak teknik destek sağlanacaktır.

Güvenlik Sistemleri Kurulumu

Alarm sistemleri her türlü hava koşuluna ve her türlü dış darbeye karşı da korunaklı bir sistem sunmaktadır. Yapıların dış cephelerine uygulanacak olan ana bağlantı noktaları hiçbir şekilde dış etkilere maruz kalmamakta ve her zaman için de yüksek koruma sağlamaktadır. Darbelere dayanıklı yapısı ile ABS polikarbon sert plastikten üretilen dış alan sireni yüksek oranda caydırıcılık sağlamaktadır. Paradox alarm sistemleri uzun süre dayanıklılığı ve son derece de işlevsel özelliği ile en fazla tercih edilen güvenlik sistemlerinden olmaktadır.

Tavsiye Edilen Yazılar