Paradox Alarm Sistemini Neden Seçmeliyim?

Yaşam alanlarında güvenliğin temin edilmesi konusunda alarm sistemleri çok işlevsel yönde bir rol üstlenmektedir. Bu cihazlar temel olarak sadece bu amaca hizmet ettikleri için her bakımdan insanlara bu husus kapsamında oldukça yardımcı olmaktadırlar. Alarm sistemleri konusunda en çok önem verilmesi gereken ayrıntılardan biri bunların tercih edilmesi ve seçimi aşamasıdır.

Çünkü ancak istenen düzeyde verimler bu kaliteli sistemlerden faydalanılması sonucu elde edilmektedir. Günümüzde tercih edilmeye uygun birçok türden alarm ürünü tasarımına yer verilmiştir. Ancak genel olarak en çok önerilen Paradox alarm sistemleri ürünleri olmaktadır.

Çünkü bu ürünler genel olarak tasarımsal yapılarında en gelişmiş ve son teknolojik sistemleri barındırmaktadır. Uzun süreli kullanımlarda diğer ürünlere göre çok daha iyi bir performans sunabilmektedirler.

Kurulumlarının ve kullanımlarının pratik olması bu sistemlerin en önemli yönleri arasında yer almaktadır. Bundan dolayı Paradox alarm ürünlerini tercih etmek her bakımdan alınacak en iyi kararlardan bir olabilmektedir.

Kablosuz Paradox Alarm Ürünleri

Paradox alarm sistemleri arasında hem kablolu ve hem de kablosuz olan seçenekler mevcut bulunmaktadır. Ortamın gereksinimlerine ve duruma uygun olarak bu tasarımlar arasından güvenle bir seçimin yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Bu sistemler kendisine özgü olarak birtakım özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

  • Uzaktan kumada sistemlerine entegre olması,
  • Tehlikeyi anında fark edebilmesi,
  • Güçlü bir sinyal sistemine sahip olması,
  • 7/24 kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde ortamda aktive olabilmesi,
  • Kablosuz hareket dedektörü ve kontağına bünyesinde yer vermesi,
  • Telefon arama modülü bileşenlerine sahip olması,

Tercih edilecek Paradox alarm ürünleri genel olarak bu türden özelliklere bünyesinde yer vermekte ve ilgili amaç doğrultusunda fonksiyonel olabilmektedir.

neden-paradox-alarm-sistemi
neden-paradox-alarm-sistemi

Ev ve İşyerlerine Uyumluluk

Paradox alarm sistemleri her bakımdan ev veya işyeri alanlarında çok iyi bir performansla kullanılabilmektedir. Çünkü bu sistemler uyumluk konusunda herhangi bir sorun oluşturmadan kurulumdan sonra rahatlıkla aktive olabilmektedir. Ev ve işyerlerinde güvenli konusunda en üst düzeyde bir koruma sağlayabilmektedir.

Uygun Fiyatlarının Olması

Paradox alarm sistemi ürünlerine günümüzde hemen her alanda yer verildiğini çok açık bir şekilde görebilmek daima mümkündür. Çünkü bu sistemler kaliteli yapısının yanı sıra herkesi memnun edecek türde bir fiyat yapısına da sahip durumdadır.

Alarm Sistemi ile Koruma altına almak istediğiniz; iş yeri, ev, ofis, yazlık,dükkan veya deponuzu 7/24 koruma altına alabilir, izinsiz girişleri engelleyebilirsiniz. Riskli gördüğümüz bölgelere yerleştireceğimiz haraket dedektörleri algıladığı hareketi sinyal olarak merkez panele iletir, panel sirene tetik atarak 120DB yüksek bir sesle ötmesini sağlar. Alarm sisteminin sinyalleri aynı anda Alarm Haber Alma merkezine de iletilir ve anında duruma müdahale edilir. Sistemleri otomasyon sistemi olarak kullanabilirsiniz, otomatik sulama sistemi, flaşör siren yada kapılarınıza bağlayabilirsiniz. Alarm anında sistemlerinizi kapatıp açma işlemlerini yapabilir. Sonradan kablosuz alarm sistemine döndürebilirsiniz, panelin üzerindeki PGM çıkışlarına cihazla uyumlu çalışan kablosuz kart bağlayarak sistemi kablosuz hale getirebilirsiniz bu sayede kablosuz dedektörler ve manyetik kontaklar ekleyebilirsiniz. Ya da girişlerde keypade şifre girmekle uğraşmayıp, sisteme kumanda tanıtıp giriş ve çıkışlarda kumanda ile komut edebilirsiniz.

Tavsiye Edilen Yazılar