paradox-hirsiz-alarm-sistemleri

Evinizi, işyerinizi, yazlığınızı, deponuzu ve fabrikanızı Paradox Güvenlik Sistemleri ile 24 saat koruma altına alabilirsiniz. Tehlike bölgelerine yerleştirilen elektronik dedektörler sayesinde, hırsızlık girişimi algılanarak sirenler devreye sokulur. Alarm sisteminin göndereceği sinyaller aynı anda Merkezi Güvenlik İstasyonu’muza ulaşır, Polis ve ambulans itfaye yetkili kişiler saniyeler içerisinde uyarılır.

PARADOX ALARM VE GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ:

  • Kablosuz veya kablolu şifre takımlarının seçeneği,
  • Kablosuz veya kablolu sensörlerin seçeneği,
  • Evcil hayvan dostu sensörler,
  • Alarm devreye alınabilmesi için uzaktan kumanda,
  • Kapı ve pencere için kablolu/kablosuz manyetik kontak (alarm uzaktan kumandasıyla çalıştırılabilir

Hırsız Alarm Sistemi ile Güvende Olun

Hırsız Alarm Sistemi diğer adı ile Hırsızlık erken bildirim uyarı sistemidir. Sistem kurulumu ve kullanım amacı; hırsızlığı önlemek ve gerekli yetkililere uyarı vermektir. Hırsız Alarm Sistemlerinin bu kadar başarılı olmasının sebebi; elektronik sistemlerin 1990’lerden bu yana gelişmesidir. Elektronik ve haberleşme sistemlerinin, bilgisayar ve GSM sistemleri ile senkronize edilmesi ile sistem son halini almıştır. Güvenlik sistemleri üreten birçok firma bu konuda faaliyet göstererek ürünlerini hizmete sunmaktadırlar. Firmamız bu konuda dünya çağında başarılı ve güvenilir üretim yapan firmasının ARGE çalışmaları ile yeni teknolojiler kullanarak ürettiği Hırsız Alarm Sistemini kullanmaktadır.

paradox-hirsiz-alarm-sistemleri-rf
paradox-hirsiz-alarm-sistemleri-rf


Hırsız Alarm Sistemleri sadece hırsıza karşı kullanılan bir sistem değildir. Evinizin ve iş yerinizin her türlü korumasını sağlamaktadır. İç ve dış hareket dedektörleri kullandıkları gibi yangın diğer tehditlere karşıda kullanılmaktadır. Bu dedektörler başlıca olarak şunlardır; Su baskın dedektörü, doğalgaz dedektörü, karbon monoksit dedektörü, deprem sensörleri, panik butonları ve kablosuz acil tıbbi ihtiyaç butonlar vb gibi. Hırsız Alarm sistemleri sistem olarak ikiye ayrılmaktadır. Kablolu ve kablosuz sistemler olarak.

KABLOSUZ ALARM SİSTEMLERİ Evinizin dekorasyonu yapılmış ve bitmiş ise ve kablo kanalı görmek istemiyorsanız, kablosuz sistem sizin için uygun olacaktır. İş yerleri için kablo çekilmesi zor veyahut ihtimal dışında ise ve kablolama maliyeti dedektör fiyatını aşıyor ise kablosuz hırsız alarm sistemi kullanmanız uygun olacaktır. Kablosuz alarm sistem ekipmanlarının pilleri yaklaşık olarak 2-3 sene kullanılmaktadır. Kablosuz sistemler 50 metre kapalı alanda iletişim kurabilirler ve farklı dedektörler kullanabilirler.

Tavsiye Edilen Yazılar